5 Eylül 2011 Pazartesi

Nivea Summer Beauty Güneşsiz Bronzlaştırıcı Losyon!

Bronzlaştırıcı ve sıkılaştırıcı bu losyonun beyaz tenli olmama rağmen orta-koyu tenler için olanını aldım. Daha güzel ve daha çabuk bronzlaştırıyor ve ten renginiz ne olursa olsun koyu bronzlaşmak isteyenler zaten bunu almalı. Neyse, konuma dönüyorum. Önce bilmeyenler için nasıl uyguladığımı anlatacağım.
İlk seferinde yatmadan önce duş alıp duşta ya keseleniyorsunuz ya da vücut scrub'ı kullanıyorsunuz, temiz temiz çıkıyorsunuz ve kurulanıyorsunuz. İyice kuru olduğunuzdan emin olunca bu losyonu bütün vücudunuza sürüyorsunuz fakat zaten bronz yerlerinize az, diğer yerlere çok sürmeyin, doğal olmuyor. Nasıl olursanız olun her yerinize eşit sürün, fakat daha çok bronzlaşmasını istediğiniz yerler varsa ekstra sürebilirsiniz. Mesela ben yüz ve boynuma ekstra losyon uyguladım en son.
Sonra tamamen emene kadar hiçbir şey giymiyorsunuz, kuruduğunuzdan yine emin olduğunuzda giysilerinizi giyebilirsiniz. Sonra da işleriniz varsa onları yapıp yatıyorsunuz.
Bu arada kokusu çok kötü, özellikle iyice emince kına gibi kokuyor :( Fakat ona da dayanacaksınız artık, sabah o koku tamamen geçmiş oluyor.
Sabah kalktığımda gerçekten bronzlaşmıştım. Yaklaşık 5 gün güneşlenmiş gibi hem de. Koyu buğday-esmer arası olmuştu ten rengim. Leke leke olmamıştı, her yerim eşit bronzlaşmıştı. Fakat yüzümü yıkayınca yüzümün rengi biraz açıldı. Sanırım ekstra sürdüğüm losyonu emmemiş, yıkayınca aktı o da. Yani ben aktığını görmedim ama olsun, yine de rengim çok az açıldı yüzümü yıkayınca :))
Bir de lekeler var!! Yüzümde lekelerim vardı gerek sivilce gerek eski lekelerim, onlar eskisi kadar belliydi. Kaybolma olmamıştı. Ama bir forumdan öğrendiğime göre lekelerin üzerine kulak pamuğuyla nemlendirici sürüp sonra losyonu bütün yüzümüze uygularsak lekeler az bronzlaşmış, yüzümüz çok bronzlaşmış olacak ve böylece neredeyse eşit olacaklar. Bunu da bu geceden sonra yapacağım, bakalım ne olacak.
Sonuç olarak uygulamaya devam ediyorum ve en fazla 2 gün sonra sizi haberdar ediyorum. Takipte kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder